#1 2010-11-20 13:30:59

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

[UsP] Bilon

Offline

 

#2 2010-11-20 15:04:54

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Hehe ale nas na tym czwartym ssie ścisnęli xd....
Jeżeli się nie mylę to wtedy padłem właśnie od Typtena na jedną kulkę co po tej rundzie wyszedłem bo mi nie wierzycie że on coś wtedy miał..

Offline

 

#3 2010-11-26 14:56:00

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

4 screeny z aim jakiejś mapki, zabiłem Maćka przez ścianę z hs, totalny fuks, ale nie wierzył więc wstawiam ss'y

http://zapodaj.net/3807b520d6c9.bmp.html
http://zapodaj.net/7803f0002a20.bmp.html
http://zapodaj.net/e4c0617f238f.bmp.html
http://zapodaj.net/5b1b6fa77818.bmp.html

Offline

 

#4 2010-11-26 15:00:12

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Od tak sobie pierdolnął w ściane i mnie zajebał -.-
A nygga się śmiał niedawno, że pewnie we mnie będą trafiały kule z innego serwa.
Dodam że na tym serwerze na którym mnie trafił patryczek (przez ściane lub dwie - w sumie to był gruby budynek -.-) można zabić tylko iwyłącznie headshotem, więc nie dość, że mnie zabił to jeszcze biania. NIE KLNIJ! a ja dopiero się zrespiłem i nie widziałem nikogo.... A patryczek ze swojego respa mnie zajebał. -.- Prosze oto moje szczęście.

Offline

 

#5 2010-11-26 15:03:01

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Na prawdę nie grałem z wh, tak sobie walnąłem bo miałem ostatni nabój w awp:/
Może akurat się zestartowałeś jak waliłem nie wiem nie mam pojęcia:/
Tak samo nyggah zeskanował mnie w szybie na cs_assault z hs, i jakoś nie krzyczę, że ma wh:/
Jakbyś zauważył staty słabe więc na wh to nie wygląda, ale looz nie muszę grać z wami:(

Ostatnio edytowany przez Bilon (2010-11-26 15:07:08)

Offline

 

#6 2010-11-27 09:30:06

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

No sorry ale w szybie słychać.... a tutaj jest gruby NIE KLNIJ! budynek i NIE KLNIJ! jeden strzał? potem jak graliśmy mixa to NIE KLNIJ! zawsze wiedziałeś gdzie kto jest Na gali jeszze nie wyszedłem zza ściany już mnie skanowałeś i wychyliłem się, bania.... jak miałem 1 hp i była paka, byłem sam na 3 to wiedziałeś że jestem na gali bo patrzałeś tam (akurat tu dostałeś banie) ale albo coś masz albo jesteś top 2 od nas z teamu.

1. klp
2. Bilon
3. HitmanSon
4. Beton
5. Gazowany
6. KoXu
7. Nagly Atak Luznego Stolca
8. Tristram

tylko tristram ja nie wiem jak Ty grasz, bo mało się widzimy :>

Offline

 

#7 2010-11-27 09:47:39

 HitmanSon

Administrator

3565597
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 22
Nick w CS: [UsP] HitmanSon
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Na bank coś miał, nigdy tak nie grał odważnie...

Offline

 

#8 2010-11-27 10:16:06

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Przecież jak raszowaliśmy a gali, to nyga dostał banie a potem ja padłem od patryczka nawet nie wiem skąd Nie stałeś za nyggą bo bym cie widział i walił dalej, zresztą w 3 tam biegliśmy więc nie tylko ja "niezauważyłem"

Offline

 

#9 2010-11-27 10:43:00

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Ostatni post na tym forum, wczoraj ostatni gra w cs'a, już nie będę grał z wami w cs'a, mam dosyć !
Po pierwsze Gazowany jak kładziemy pakę to każdy mówi przez mikro gdzie pilnuję dowód: Kox i klp, więc jak szedłeś galą ja miałem tam patrzeć i nigdzie się nie wychylałem, kox pilnował długiej więc to jest zgranie, wtedy gdy cię zabiłem biegłem za klp prawie jak zawsze wczoraj za kimś biegłem(więc nie grałem odważnie) nygę zabiłeś ja wychodzę widzę, że jesteś schowałem się za skrzynkami za galą, wychodzę bo wiedziałem gdzie jesteś i cię zabiłem takie trudne do pojęcia ??
Kolejny argument zachowanie Mruka, czemu NIE KLNIJ! nie powiesz mi wszystkiego co o mnie myślisz w realnym życiu tylko w grze umiesz grać kozaka i mówić : "spierdalaj", "bocie" itp itp, myślisz, że twoje zachowanie jest fajne, chcesz być nie wiem kim.
Ostatni argument to to, że jak kogoś zabiję, mogę mieć nawet staty 0:50 zabiję raz to mam od razu wh, aim, interp wszystko, mieliśmy grać dla zabawy, dlatego nigdy, ale to nigdy nie miałem wh na steamie:(
Ale jeżeli wy tego nie rozumiecie, to looz, nie będę się męczył z wami i wy ze mną, dziś wieczorem jak znajdę czas wchodzę na steam'a usuwam napis [UsP] i od tej por nie gram w cs, dzięki szczególnie klp, za to, że najmniej płakał z was wszystkich
Powodznia w grze

Offline

 

#10 2010-11-27 11:38:55

 klp#

Administrator

2856748
Call me!
Skąd: Przyranie k. Kalisza
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 15
Nick w CS: klp#
S/NS: Steam for sure.

Re: [UsP] Bilon

boże panowie ale macie problemy jak kobieta w ciąży o.O


pisze poprawenie po polsku ale bez polskich znakow

Offline

 

#11 2010-11-27 12:50:25

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

No to gratuluje patryczke wyskilowania się w 1 dzień... bo poprzedniego dnia nie zabijałeś mnie przez gruby budynek nie wiedząc gdzie jestem, next: ta sama mapa, restart mam wychodzę i bania z awp, dobra rozumiem udało ci się, drugi raz wychodzę bania. I nie mówmi że usatwiłeś myszkę w jednym miejscu i klikałeś enterem bo w to nie wierze... od kiedy ty z awp strzelasz w 99% jak aim?
A co do interpu, to gdyby nie ja, to grałbyś ciągle z 0.1, teraz chciałem sprawdzić nydze, to pełen przekonania napisał mi że ma dobry nie sprawdzając i powiedział, że lamie, spoko jak lamie to super, tyle że hitmanson dostaje banie z daleka z mojego deagla a klp i wcześniej Patryczek z 2 m nie dostaną z deagla i jeszcze NIE KLNIJ! podchodzą mi z pistoletem pod ryja i niewiadomo skad nagle z noza, albo zajebiście nygga przełądowuje m4 i nagle bania z contact.... to sorry ale ja też odchodzę.

Offline

 

#12 2010-11-27 13:00:07

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Nie pierdol, że nie możesz mi trafić hs tylko NIE KLNIJ! na deathmatach to ty wyglądasz jakbyś miał aim, dostaję z jednej kulki z 15 rund z rzędu banię i nie płaczę, czasami powiem aim na żarty, ale NIE KLNIJ! nie mówię ci to co grę w cs:(
klp ma dowód z wczorajszego de_dust, ta sytuacja, którą przytoczyłeś pamiętam i zawsze w tym samym miejscu wybiegałeś a ja tam strzelałem, przecież z 20 rund biegłeś po swojej lewej stronie, jak zmieniłeś stronę to jakoś nie wiedziałem gdzie jesteś, tak ciężko pojąć ?
Nie mam nerw na was

Offline

 

#13 2010-11-27 13:06:49

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Tak? Sorry ale miałem ukłąd z Hitmane, kazał mi iśc i on miał patrzeć na Cb, tzn na tym serwie nie można, coś tam z nyggą mówił, i ja biegłem nygga patrzył na twojego chara i podobno celowałeś mi w banię..? To prawda? Niech się udzieli tu Hitman...
A jeżeli chodzi o interp, to patryczek ja sie nie czepiam już, powiedziałem: "wcześniej Patryczek" i popatrz teraz jak gramy to jest jedna kulka i bania, z hitmansonem mam tak samo no może 2-3 kulki czasem, ale spójrz jak gram z nyggą? Dlaczego on miałby mieć dobry interp skoro go nie sprawdził? Ja muszę co wejście na csa zmieniać interp. Dlaczego teraz wszystkich cisne na hita, dwa, trzy , tylko nie klp, przecież jak graliśmy na Dm+HS przed chwilą, to celowałem w nygge a padł velvet z tyłu stojąc za nim... Chciałem tylko żebyś sprawdził a ty do mnie odrazu od lamy, thx.
Spokojnie poprosiłem żebyś sprawdził...

Offline

 

#14 2010-11-27 13:17:08

 KoXu

Użytkownik

Skąd: Mycielino
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 20
Nick w CS: >>>KoXu<<<
S/NS: Stim

Re: [UsP] Bilon

NIE KLNIJ! odpierdolcie się od patryczka. On nie gra na wh (na sparach).
Weź się ty mruk ogarnij. Wczoraj mówiłeś, że on tylko jako jedyny grał kiedykolwiek na wh.
A kto mruk  w 1 klasie chwalił się, że ma wh jeszcze to pamiętam.


Nieraz można głową pomyśleć i wiedzieć z kąd np będziesz szedł, a celowanie w banie można se wyskillować (tą wysokość głowy)


Np ty jesteś w CT, widzę Cię na długiej idę do Ciebie wchodzę na BS. Nie ma Cię.
Idę na galę też pusto.
To wtedy oczywiste, że pójdziesz od respa, to można się skampić i wycelować zza sciany nawet heda.
I nie plączcie szczególnie ty maciek i mruk.

Ps: MRUKJ USUŃ ZAMIENIANIE BLUZGÓW W "NIE KLNIJ" bo to bez sensu

Ostatnio edytowany przez KoXu (2010-11-27 13:18:12)

Offline

 

#15 2010-11-27 13:21:55

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Wkurwia mnie ten tekst: nie płacz. NIE KLNIJ! płakać to może ktoś po ostrym wpierdolu. I kruwa nie płącze, koks Ty też sobie mógłbyś rpawdzić interp bo tak sobie gracie i gracie a interpik może wam pomagać. patryczek normalny i spokojny, ustawił... a Wy to kruwa już nie możecie co? TO była zwyczajna, mała prośba. Dzięki za wyzw od Lamy!.

Offline

 

Strona od podstaw wykonana przez HitmanSona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-olimp.pun.pl www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl www.scenicclub.pun.pl www.eurora.pun.pl