#1 2010-11-21 13:02:13

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Powodzenia

Jak już mówiłem wczoraj, kończę z cs 1.6 z kilku powodów:

1. Lamie
2. Nie umiem grać
3. Zero skilla
4. Jak mi wyjdzie to koks pisze ku*rwa jaki fart.
5. Jak on mnie zabije i ja napisze np. sprawdź swój interp,  to kox: HAHAHA, mam skilla ogarze.
6. HitmanSon wrócił na Headshot-masters.
7. Mam dosyć jak patrze u HitmanSona (u niego w domu) jak on gra, jak strzela full auto i zabija. U mnie w domu oczywiście po takim czymś gościowi zostaje 70-80 hp (ja padam). Nawet próbowałem u HitmanSona tak grać jak on, rzeczywiście jakby był mniejszy odrzut, ja Ci HitmanSon proponuje zagrac u mnie w Twoim stylu - nie da sie!
8. Wychodze zza rogu, strzelam odrazu kiedy koleś się wysuwa, mam 66,66% celności -> końcowy wynik -> ja leże gościu ma jeszcze 70 hp
9. Zawsze chodzimy jedną stroną mamy taktykę, potem HitmanSon mnie zostawia za nim idzie cała ekipa a ja nie wiedząc nic bo przeważnie ja najszybciej uwijam się na spawnie i rashuje (nie widze co się za mną dzieje) kiedy wchodzę sam wyskakuje pięciu przeciwników, gdy ja mam nadzieję, że moi kumple mi pomogą, patrze za mną pusto.... Lecz widać takie jest zgranie i pomoc. Każdy tylko na swoje fragi patrzy...
10. Który nie wyjdę rashem 2-3-4-5, i tak padne pierwszy.
11. Rano mam szybszego neta, więcej fpsów, spary gramy wieczorem a wtedy 30 fpsów, to jest połowa tego co Wy macie. Nie ma sensu więc żebym grał, bo tylko daję więcej fragów wrogom a nie jestem przydatny w teamie.
12. co 15 minut wywala mnie z serwa przez laga...

Także powodzenia w dalszej grze. Możecie mnie wołać na spary, ponagrywam sobie

Ostatnio edytowany przez Gazowany ~ (2010-11-21 13:05:41)

Offline

 

#2 2010-11-22 17:39:47

 klp#

Administrator

2856748
Call me!
Skąd: Przyranie k. Kalisza
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 15
Nick w CS: klp#
S/NS: Steam for sure.

Re: Powodzenia

http://www.forums.wiaderko.com/poradnik … 1-6-a.html

http://cs-guide.net/duzy-ping-zmniejsz-go/

maciek musi ktoś to w koncu napisac. wedlug mnie najlepszymi graczami jestes ty hitmanson i ja (ale skromny jestem) nie wiem dalczego tak placzesz. rozumiem ze kazdemu mzoe nie wyjsc ma gorszy dzien ale to nie jest pretekst do odwalania takiej historii. gdybym cie nie znal napisalbym ze masz z jakies 10 lat i grasz miesiac w csa, a tak nie jest prawda? to ze kox pierdoli a tak naprawde jest lama wiedza wszyscy i nie powinienes sie tym przejmowac. co do zgrania i pomocy zawsze mozna to ogarnac.. jak ja gram to zawsze mam pelen kontakt z teamem prosze zeby dawali info i pomagam jak moge. staram sie kierowac na tgzwangego commandera wychodzi mi to z roznym skutkiem ale najwazniejsze jest to, zeby ktos prowadzil i jak ktos mowi kampimy to kampimy a jak rush to rush. zauwazylem to u Ciebie i u koxa ze staracie sie leciec od drugiej strony nalapac fragow moze to i jest dobre, pewien efekt zaskoczenia, ale wedlug mnie powinno byc to ustalone wczesniej ze ty ty ty i ty idziecie w lewo a ja zajde ich od drugiej strony. kiedy zobacze kogos OD RAZU mowie ze tu sa, na pewno ktos przyjdzie i pomoze. i tu jestem za wypierdoleniem spraya bo z nim jest 0 teamworku oraz chociaz upomnienie koxa ktoremu jak zwroci sie uwage to od razu cisnie mi po starej itd.

zdaje sobie sprawe ze tekst jest dlugi i nie koniecznie latwy do przeczytania jednakze prosze o to zeby ktos go przeczytal i powiedzial co o tym sadzi

pozdrawiam


pisze poprawenie po polsku ale bez polskich znakow

Offline

 

#3 2010-11-22 18:40:58

 Bilon

Użytkownik

394051
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 13
Nick w CS: [UsP] Bilon
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

A ja lubię czytać takie wypowiedzi i absolutnie się z tobą zgadzam. Słuchaj Maciek ja też nie mogę zrobić(zabić) auto bo wali mi gdzieś w górę i w ogóle nie trafiam, nie wiem co to za powód, że HitmanSon gra na BF2, jeśli nikogo od nas nie ma na steamie a jemu się nudzi to dlaczego ma nie grać ? Co do frapsów na pewno da się je zwiększyć, co do skilla to nie mów, że nie masz bo na deathmatch wymiatasz jedna kulka usp i same hs lecą:)
A Koxem się nie przejmuj, mówi tak by cię wkurzyć
To wszystko od Bilona

Ostatnio edytowany przez Bilon (2010-11-22 18:41:29)

Offline

 

#4 2010-11-22 21:00:34

 KoXu

Użytkownik

Skąd: Mycielino
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 20
Nick w CS: >>>KoXu<<<
S/NS: Stim

Re: Powodzenia

Co do mnie.
1. Jak mówię, że np fart to w formie żartu, więc nie wiem po co się przyjmujesz
2. Nie chcę Cię wkurzyć, ale ty się sam wkurzasz xD
3. Sory, ale nie mów mi za każdym razem jak Cię zabiję teksty typu sprawdź interp. Bo interp zmienia się raz na początku gry a potem już nie trzeba.
4. KLP nigdy Ci nie cisnąłem po starej i nie zamierzam bo to wyzwiska na poziomie 10 latka i jak już to bym miał coś do ciebie a nie do twojej "starej" więc skończ z tymi oskarżeniami skierowanymi w moją stronę.
5. Przestań klp mówić, że jestem lama bo w końcu jesteśmy w jednym klanie. Atmosferę trzeba jak najbardziej ulepszać, a nie ją psuć. Po co się kłócić?

To tyle od koxa

Offline

 

#5 2010-11-23 08:59:36

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

KoXu napisał:

Co do mnie.
1. Jak mówię, że np fart to w formie żartu, więc nie wiem po co się przyjmujesz
2. Nie chcę Cię wkurzyć, ale ty się sam wkurzasz xD
3. Sory, ale nie mów mi za każdym razem jak Cię zabiję teksty typu sprawdź interp. Bo interp zmienia się raz na początku gry a potem już nie trzeba.
4. KLP nigdy Ci nie cisnąłem po starej i nie zamierzam bo to wyzwiska na poziomie 10 latka i jak już to bym miał coś do ciebie a nie do twojej "starej" więc skończ z tymi oskarżeniami skierowanymi w moją stronę.
5. Przestań klp mówić, że jestem lama bo w końcu jesteśmy w jednym klanie. Atmosferę trzeba jak najbardziej ulepszać, a nie ją psuć. Po co się kłócić?

To tyle od koxa

Nie pisze ci co runde, że sparwdź interp! Tylko pisze, jak naprawde to jest nie możliwe, jak Ty stoisz w miejscu i ja ci celuje centralnie w dyńke, cały celownik jest na twoim ryju i nie strzelam full auto, i kur*wa jak ani 1 dmg?! Kto mi to wyjaśni? Proponuje przyjść do mnie i pograć trochę u mnie :> powodzenia.

Celownik mam najmniejszy jaki może być, i strzelam z odległości np. Od jednego szybu na de_nuke do drugiego szybu na de_nuke. (obok kurnika).
A co do tego, że hitmanson gra na headshot-masters.
Sam mi pisał, że na headshot-masters grają lamy i że mam już tam nie grać. Co to jest za poziom dla ciebie hitman?! Ja tam wchodzę, 0 odznak, 0 rang i na inferno staty 6:0. Potem wbiłem rushem z shotgunem i im się udało xD.

Co do zmienjszenia fpsów:
Jest tam przykład, że główną przyczyną jest karta graficzna, którą ja mam tak starą, że nawet nie ma na necie sterowników do niej... I to jest prawdopodobnie największy kłopot. Bo procesor mam 3,6 więc Mruczek mówi że to nawet dużo. Rano gdzie komputer jest nienagrzany, i gra mało osób to jest nawet ok. 40-50 fpsów przeżyje, ale jak gramy wieczore spara gdzie np. rashujemy jest nas 5 vs 5 to fpsy 20 :> Jeszcze jak spróbowałem włączyć frapsa, to pokazało mi 6 fpsów i wyjebało mnie za laga

http://img823.imageshack.us/img823/1615 … lt0000.png <- tu przyznam mi wyszło, ale patrzcie tu:

http://img13.imageshack.us/img13/7840/a … t0003o.png <- Odrzut tristrama
http://img713.imageshack.us/img713/8876 … lt0006.png < - mój odrzut

odległość z jakiej strzelaliśmy była taka sama, specjalnie próbowaliśmy full auto, chciałem to sprawdzić.
Super mam nie :>?

http://img683.imageshack.us/img683/9766 … c0007i.png <- moje fpsy. Gdzie patryczek ma 100 fpsów xD

Kto mi wyjaśni to?:
http://img139.imageshack.us/img139/8061 … x20010.png - strzelam po środku, kula na lewo, gościu na prawo, w dolnym roku ekranu pokazuje mi, że celuje w gościa, sorry troche to śmieszne bo mi nie wierzyliście, że kule mi spierdalają od kolesi xD
Dodam, że z deaglem możesz biegać i strzelać, deagl ma takie możliwości.

A tu HitmanSon, na headshot-masters banuj tego typa:
http://img153.imageshack.us/img153/3051/csrio0006.png<- za wh
http://img80.imageshack.us/img80/1769/dedust20003lv.png <- za tarcze
http://img59.imageshack.us/img59/8348/dedust20009jg.png<- za wh
http://img831.imageshack.us/img831/6628 … 20011g.png <-za wh

klp# napisał:

http://www.forums.wiaderko.com/poradniki-do-counter-strike-1-6/24506-fps-w-cs-1-6-a.html

http://cs-guide.net/duzy-ping-zmniejsz-go/

maciek musi ktoś to w koncu napisac. wedlug mnie najlepszymi graczami jestes ty hitmanson i ja (ale skromny jestem) nie wiem dalczego tak placzesz. rozumiem ze kazdemu mzoe nie wyjsc ma gorszy dzien ale to nie jest pretekst do odwalania takiej historii. gdybym cie nie znal napisalbym ze masz z jakies 10 lat i grasz miesiac w csa, a tak nie jest prawda? to ze kox pierdoli a tak naprawde jest lama wiedza wszyscy i nie powinienes sie tym przejmowac. co do zgrania i pomocy zawsze mozna to ogarnac.. jak ja gram to zawsze mam pelen kontakt z teamem prosze zeby dawali info i pomagam jak moge. staram sie kierowac na tgzwangego commandera wychodzi mi to z roznym skutkiem ale najwazniejsze jest to, zeby ktos prowadzil i jak ktos mowi kampimy to kampimy a jak rush to rush. zauwazylem to u Ciebie i u koxa ze staracie sie leciec od drugiej strony nalapac fragow moze to i jest dobre, pewien efekt zaskoczenia, ale wedlug mnie powinno byc to ustalone wczesniej ze ty ty ty i ty idziecie w lewo a ja zajde ich od drugiej strony. kiedy zobacze kogos OD RAZU mowie ze tu sa, na pewno ktos przyjdzie i pomoze. i tu jestem za wypierdoleniem spraya bo z nim jest 0 teamworku oraz chociaz upomnienie koxa ktoremu jak zwroci sie uwage to od razu cisnie mi po starej itd.

zdaje sobie sprawe ze tekst jest dlugi i nie koniecznie latwy do przeczytania jednakze prosze o to zeby ktos go przeczytal i powiedzial co o tym sadzi

pozdrawiam

Tyle, że ja już od dawna tak mam i jak normalny człowiek nie mogę wytrzymać takiego chujstwa wiecznie. Z początku dziwiło mnie to, że trafiam dynie i nie zabijam, ale luz. Mówiłem sobie, pewnie jakiś bug, albo nie mam jeszcze skilla, ale po 3 latach gry to już wkurwia, bo bez obrazy, wchodzi sobie taki beton, biega bez stopu, full auto z mp5 i zabija :>. Nie mam pretensji do Betona ale do mojego kompa, bo widocznie, gdybym nie miał takiego złomu, to pewnie stać byłoby mnie na coś więcej niż takie sobie staty. Hm... napisałeś, że trzymasz z teamem kontakt, no rozumiem, tylko Ciebie wszyscy posłuchają a z moim zdaniem nikt się nie liczy. Przecież zobacz, jak byliśmy na trainie, kampiliśmy się (wieża) to przecież ja słyszałem HitmanSona po lewo, a Wy patrzeliście w prawo i czekaliście aż wyjdzie, z czegoś tam się śmialiście (normalne xD) a ja się wydzieram: "Z lewej strony!" A wy dalej w śmiech i co najgorsze, były to ostatnie sekundy mapy i kto padł? No ja :> Nie zamierzałem robić z tego historii, ale muszę to z siebie wyrzucić, bo wkurwia mnie to, a jak się wkurwiam to gram coraz gorzej. Dlaczego np. jak graliśmy na italy z Białymi, to nikt nie posłuchał mnie, żeby przyczaić się trochę wysuniętym wprzód? Powiedziałem, że idę trochę w ich stronę, tam się gdzieś skampię, a Wy odrazu, no NIE KLNIJ! Maciek nie raszuj. Trochę też mnie posłuchajcie co mówię. Wgl. Jakbym grał w ich teamie, to wkurwiające byłoby to, że ciągle w tym domku siedzieliście, dlatego ja nie czynię drugiemu co Tobie nie miłe więc trochę podraszowałem. ALe to były może z 2 rundy! A zobaczcie ile wygrywaliśmy. Tak samo mieliście pretensje do mnie, że ja mówiłem, że Typten coś ma. Dlaczego wierzycie im a nie mi? Dlaczego jak koleś wyszedł (tzn wysuwał się tłumik) widziałem jak patrzał w górę na okno (cs_italy) I jeszcze był obrócony prawie plecami do mnie bo spoglądał lekko w lewo czy czasem z mostu nie idziecie. I jak już wyszła mu stopa to nagle ultra szybki kierunek we mnie i 1 shot!?. Kucałem na dole z jego prawej strony. Nawet nagrałem na frapsie coś w podobie jak on to zrobił na New Game. To nie bło normalne albo gościu ma ustawioną czujność myszki na 9.0 i się wystraszył i przekierował myszkę akurat na mnie i pewnie kot mu wskoczył na myszkę i kliknął strzał W moją banie . Niech sobie będzie, tylko dlaczego ja jestem ciągle w takiej sytuacji. Wgl dlaczego jak już robie to co wy, czyli siedzę w tym domku na italy i wszyscy poruszamy się na shiftach w tym domku, patryczek patrzy w jedno okno a Wy dwaj obok tego drugiego. I ja tak chodzę od tego okna do tego (w domku) i nagle widzę patryczek ma kłopoty, podbiegam tam patryczek jeszcze żyje, podbiegam za niego i to ja dostaję banie w sekunde po wyjściu zza ściany w kierunku okna. Patryczek żyje dalej . Dobrauznajmy, że mam pecha.
A tak z innej beczki, Kox co Ty mówisz, że jak już raz ustawiłeś interp, to już masz taki na zawsze? Ja co wejście na csa muszę wpisywać "ex_interp 0.01" Więc mi tu nie wmawiaj, może czasem lepiej sprawdź, bo nie jestem pewny.


Może jeszcze kiedyś pogram, jak będę miał kartę graficzną nową :>. Ale na razie szkoda moich nerwów. Wkurwia mnie to, że kox jak mnie zabije to sie NIE KLNIJ! śmieje jakby był pro ogarem, lepszym odemnie, a ja nie dam mu tej satysfakcji i zrobię przerwę . Ale chętnie będę oglądał wasze spary i je nagrywał. Mimo, ze może mnie wyjebać z serwa . Kiedy ustalamy jakiegoś spara? Proponuję, żeby w piątek albo jutro (środa) wbił do mnie Nyggah, Mruk i Patryczek. Tak, żeby zobaczyć jak sie gra na tym popierdolonym komputerze . Popróbujecie również fullauto, nie ważne jaka odległość od wroga może być nawet 5mm . No i na only headshot spróbujecie z ak lub deagla jak chcecie zajebać gościa na drugiej stronie mapy aim_ak_colt, gdzie celujesz w dyńke i strzelasz, gościu żyje i Ci pierdolnie headshota :>. Możecie zmienić sobie czułość myszki na swoją nie ma problemu, aktualnie mam 5.0. Wkurwiające, przekonacie się . Mruczek wbije ustawić mi ten config, coś tam mówiłeś, że mogę mieć źle. Po chwili gry, mam nadzieję, że jakieś propozycje z Waszej strony usłyszę :d. Spróbuję Was uspokoić jak Was będą rozkładać :>
A jeżeli Wy będziecie ogarniać (w co wątpię na moim kompie) to nie gram na serio, bo to najwidoczniej oznacza, ze lamie w chuj i nie mam refleksu, cela itp.

Ogólnie jak Wam poszedł sprawdzian z Historii i jak dyktando?
Sory, że mnie nie było ale NIE KLNIJ! ktoś mi podjebał książkę i nie miałem z czego się uczyć, a przypomniało mi się dopiero wieczorem, bo byłem na spotkaniu do bierzmowania. W środę będę już na 99%. I w środę napiszę ten sprawdzian z Historii. Pamiętajcie, że jutro też jest z chemii jak coś.

Ogólnie proponuję jeszcze złożyć się na nasz osobisty serw, z hasłem i tam mielibyśmy spary, no problem z NonSteam`ami (np.Beton).

Chyba macie co czytać :>
Miłej lektury.

To tyle od Gazowanego.

Ostatnio edytowany przez Gazowany ~ (2010-11-23 12:15:55)

Offline

 

#6 2010-11-23 16:36:29

 beTon

Użytkownik

status mcbeton@aqq.eu
5145632
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 14

Re: Powodzenia

Ja jak w RTCW grałem to na początku na nowym kompie miałem 7-10 fps, kiedy na starym miałem normalne i wystarczyło, że przeinstalowałem stery graficznej i mi wyjebało na 400. Więc to kwestia tego pewnie.


Nie pierdol o Koksie, bo mistrzem nie jest, a każdemu się fart trafi.


Graj i chuj. Co do serwa to jak tam chcecie, ja na pewno na razie nie kupuje steama.


"Mówią o mnie w mieście,
Co z niego za typ,
A będą mówić więcej,
Choć nie wiedzą nic."

Offline

 

#7 2010-11-23 19:21:56

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

To jak ie kupujesz steama to składamy się na serwa :>

Offline

 

#8 2010-11-24 14:43:30

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

Nyggah po ile się składamy?

Offline

 

#9 2010-11-24 15:23:15

 beTon

Użytkownik

status mcbeton@aqq.eu
5145632
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 14

Re: Powodzenia

30zł, bo każdy mi kupuje jeszcze steama haha.


"Mówią o mnie w mieście,
Co z niego za typ,
A będą mówić więcej,
Choć nie wiedzą nic."

Offline

 

#10 2010-11-24 15:48:48

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

no chyba nie

Offline

 

#11 2010-11-24 16:01:06

 klp#

Administrator

2856748
Call me!
Skąd: Przyranie k. Kalisza
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 15
Nick w CS: klp#
S/NS: Steam for sure.

Re: Powodzenia

steam za 14 zl mozna kupic a serwer to tak po 6-7zl na lebka byloby ok


pisze poprawenie po polsku ale bez polskich znakow

Offline

 

#12 2010-11-24 16:13:11

 beTon

Użytkownik

status mcbeton@aqq.eu
5145632
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 14

Re: Powodzenia

Ale każdy z Was mi kupuje steama. Jakbym dostał bana za zbyt dobrą grę muszę mieć zapasowe. ;>


"Mówią o mnie w mieście,
Co z niego za typ,
A będą mówić więcej,
Choć nie wiedzą nic."

Offline

 

#13 2010-11-24 16:40:26

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: Powodzenia

To ja na jutro przyniose to 6 zł.

Offline

 

Strona od podstaw wykonana przez HitmanSona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.11ac2.pun.pl www.adkrakow.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.rk-hh.pun.pl www.wojnyswiatowe.pun.pl