#31 2010-11-27 14:51:17

 KoXu

Użytkownik

Skąd: Mycielino
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 20
Nick w CS: >>>KoXu<<<
S/NS: Stim

Re: [UsP] Bilon

Aha jeszcze jedno
W tym klanie atmosfera wobec mnie jest taka:
1. Mruk - jak kox będzie w klanie ja odchodze powtarzał to ciągle
2. Nyga - lol to kox jest w klanie
3. Nyga - on nie miał być w klanie
4. Nyga - kox robi wszystko źle
5. Nyga - dajmy koxowi ostrzeżenie za to że lami w csa
6. Mruk - hahahaha kox ty jesteś lama
7. Mruk  -ahhahaha ty mnie nie pokonasz
8. Nyga - ale ty serio jesteś lama i go nie pokonasz
9. To wyrwane cytaty z forum the west, ze szkoły i z tąd

Nyga muśli że skoro może mną pomiatać w szkole to tu też może no sory ale w takim klanie to nikomu nie chce się byc.

Offline

 

#32 2010-11-27 15:15:58

 beTon

Użytkownik

status mcbeton@aqq.eu
5145632
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 14

Re: [UsP] Bilon

No to niestety jest prawda, że rl jak rl, ale klan powinien być klanem. Z resztą w TW też powinno być inaczej, ale się nie mieszam.


"Mówią o mnie w mieście,
Co z niego za typ,
A będą mówić więcej,
Choć nie wiedzą nic."

Offline

 

#33 2010-11-27 15:19:10

 KoXu

Użytkownik

Skąd: Mycielino
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 20
Nick w CS: >>>KoXu<<<
S/NS: Stim

Re: [UsP] Bilon

Powinno być, ale co ja beton poradzę?

Offline

 

#34 2010-11-27 16:12:06

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Bilon napisał:

KoXu napisał:

Ja sądzę, że Beton jest najnormalniejszy ze wszystkich. Co mam na myśli?
pokonuje mruka -> jem obiad dlatego kox wygrałeś, kox ma farta, i tak kox to lama, nie mam dnia do csa
Pokonuje maćka -> zły interp, nie da się w Ciebie trafić, mam zły dzień, lamie dzisiaj
Pokonuje nygge -> lama jesteś kox, ty jebany farcie, ogarnij się
pokonuje patryczka -> no ty jesteś  wmiarę normalny, ty się aż tak jak oni nie kłócisz
z velvetem nie grałem
i Beton też nie pieprzy tekstów typu: kox mnie pokonał fartem, kox jest jebanym chujem i lamą itp.

Mnie takie teksty wkurwiają. A najbardziej w klanie wkurwia mnie nyga. Bo uważa się za pro gamera i cały czas powtarza jaką to lamą jestem i pedałem. TO MA BYĆ KLAN??? PYTAM SIĘ???

Znamy się z rl tak, czyli jak ktoś cię zabiję to powinieneś się cieszyć, że klan się rozwija, że teoretycznie słabi są co raz lepsi, ale u nas tak nie jest (Gazowany i klp) do nich nie mam pretensji, nigdy nikt mi nie mówił z nich, że jestem jaki jestem
Ale (HitmanSon) jak przegrywa to normalnie jebie mu się w łeb
I kończę z wami tu się kłócić, bo urzekła mnie muzyka z linku Betona:)

1. Kox jak mnie "pokonujesz" to nie pisze: zły interp tylko sprawdź interp, nie da się ciebie trafić - no zgadza się :>, mam zły dzień<- tego wogóle nie mówiłem, lamie dzisiaj <- zdarza się.

Co do sprawy z nyggą.
Sorry ale nie miałem pretekstu do tego by się wkurwić:
http://img208.imageshack.us/img208/8579 … t0004x.png
Równie dobrze mogłem powiedzieć tak: KUR*RWA MASZ ZŁY INTERP I CHUJ. A zapytałem grzecznie: "Sprawdź interp, tak z ciekawości"
A ty: Nie załamuj mnie, to że jesteś lama to nie moja wina...

Było mówić od początku że interp masz w configu, ja np. muszę zmieniać interp co wejście na csa, dlatego pytam o interp. Ale nikt mi tego nie mówił więc sorry, bo by takie pytania się nawet nie powtórzyły...

Offline

 

#35 2010-11-27 16:18:05

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

KoXu napisał:

13:38:  44  19Gazowany95:     Napisz na Pw kilka propozycji nazwy klanu :>
13:39:  41  19Kolejorz95:     ok ale po obiedzie

Bezcenne ^^

Robią klan "trójkącik seksualny" wiecie ocb?

Naucz się liczyć a potem twórz posty. Ciebie sie ten team nie tyczy więc trzymaj swoją dupe u siebie.

Offline

 

#36 2010-11-27 17:55:16

 klp#

Administrator

2856748
Call me!
Skąd: Przyranie k. Kalisza
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 15
Nick w CS: klp#
S/NS: Steam for sure.

Re: [UsP] Bilon

macius dobrze wiesz ze nie bylo tak na tej mapce co masz ssa juz sie pytales raz sprawdz interp to ci strzelilem trzykropek bo myslalem ze sobie zartujesz. na office powiedziales "sprawdz interp" odpowiedzialem ze daj spokoj a ty 5 sekund pozniej "sprawdz, mowie ci tak dla ciekawosci" no to sprawdzam mam 0.01 i powiedzialem pare przykrych slow, przepraszam jezeli "lama" cie dotknela. nawet nie wiem dlaczego sie tlumacze... aha i jeszcze z wielkim fochem wyfrunales z serwa zaraz po moich slowach ze az slyszalem jak drzwi sie za toba trzasnely
co do koxa, tak to prawda moze i nie traktuje ci powaznie jak i zreszta malo kto... sam zgrywasz troszke lamuska i w ten sposob nieswiadomie sie do ciebie odnosze i w rl i w grze. kiedy czytam te twoje posty widze jak ty bardzo mnie nienawidzisz to mi sie glupio robi i mam ochote cie przeprosic aha i po kazdym moim tekscie zazwyczaj wystepowal usmieszek... raczej mowilem to ironicznie wiesz kazdemu moze sie fartnac
a co do betona hmm wbijasz sie w srodek dyskusji chyba nie do konca nawet nie wiesz o co chodzi i cisniesz po wszystkich jacy to oni dziecinni itd stawiasz sie w swietle "big daddiego" a moim skromniutkim zdaniem, tak nie jest.. chciałem wystosować do ciebie do siebie i do wszystkich prosbe : trochę pokory

a naszej "organizacji" nie mozna nazwac klanem, bo ktory klan w ciagu dwoch tygodni istnienia nie rozegral ani jednego porzadnego cw czy spara? a trzy mixy to troche za mało jednak. Nie widze sensu dalej tego ciagnac zwlaszcza, ze zalozyciel kilka razy konczyl i zaczynal gre a teraz jeszcze bez slowa wyjasnienia na steamie dodal sobie [ReV] zamiast [UsP].

mixa z wami chetnie zagram, ale od "klanu" odchodze, powodzenia (pisanie tego wyrazu to juz chyba zwyczaj )

pozdrawiam


pisze poprawenie po polsku ale bez polskich znakow

Offline

 

#37 2010-11-27 18:25:21

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

Aha super to ja jestem założycielem? Chyba nie :> Gdyby tak było, to mój team troche by się mnie posłuchał w akcjach...
WIdzę nyga że wywyższasz niektórych albo radczej lubisz to robić, ja myślałem, że nasz team jest równy sobie i nie mamy głównego. Myślałem, że team tworzą nasi gracze a nie jedna osoba. Z jednym się zgodzę, za mało mieliśmy mixów ale do mnie pretensji nie miej, byłem na każdym zapowiedzianym, w tym 1 był wyjątek...

Offline

 

#38 2010-11-27 18:25:28

 beTon

Użytkownik

status mcbeton@aqq.eu
5145632
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 14

Re: [UsP] Bilon

klp# napisał:

macius dobrze wiesz ze nie bylo tak na tej mapce co masz ssa juz sie pytales raz sprawdz interp to ci strzelilem trzykropek bo myslalem ze sobie zartujesz. na office powiedziales "sprawdz interp" odpowiedzialem ze daj spokoj a ty 5 sekund pozniej "sprawdz, mowie ci tak dla ciekawosci" no to sprawdzam mam 0.01 i powiedzialem pare przykrych slow, przepraszam jezeli "lama" cie dotknela. nawet nie wiem dlaczego sie tlumacze... aha i jeszcze z wielkim fochem wyfrunales z serwa zaraz po moich slowach ze az slyszalem jak drzwi sie za toba trzasnely
co do koxa, tak to prawda moze i nie traktuje ci powaznie jak i zreszta malo kto... sam zgrywasz troszke lamuska i w ten sposob nieswiadomie sie do ciebie odnosze i w rl i w grze. kiedy czytam te twoje posty widze jak ty bardzo mnie nienawidzisz to mi sie glupio robi i mam ochote cie przeprosic aha i po kazdym moim tekscie zazwyczaj wystepowal usmieszek... raczej mowilem to ironicznie wiesz kazdemu moze sie fartnac
a co do betona hmm wbijasz sie w srodek dyskusji chyba nie do konca nawet nie wiesz o co chodzi i cisniesz po wszystkich jacy to oni dziecinni itd stawiasz sie w swietle "big daddiego" a moim skromniutkim zdaniem, tak nie jest.. chciałem wystosować do ciebie do siebie i do wszystkich prosbe : trochę pokory

a naszej "organizacji" nie mozna nazwac klanem, bo ktory klan w ciagu dwoch tygodni istnienia nie rozegral ani jednego porzadnego cw czy spara? a trzy mixy to troche za mało jednak. Nie widze sensu dalej tego ciagnac zwlaszcza, ze zalozyciel kilka razy konczyl i zaczynal gre a teraz jeszcze bez slowa wyjasnienia na steamie dodal sobie [ReV] zamiast [UsP].

mixa z wami chetnie zagram, ale od "klanu" odchodze, powodzenia (pisanie tego wyrazu to juz chyba zwyczaj )

pozdrawiam

Nie znam tematu od strony rl, jak się przyjaźnicie itp, ale widzę co się dzieje i znam na tyle temat, żeby powiedzieć, że zachowują się dziecinnie. Tak w ogóle kiedy odniosłem się do Ciebie? O.o I nie powiesz mi, że nie jest dziecinne jak się jeden na drugiego obraża. Może nie do końca wiem jak jest, ale stawiam, że wina nie stoi po jednej stronie, ale każdy trochę zawinił. Klanu nie ma widzę, więc  w ogóle po chuj ta strona (forum jak komuś nie pasuje strona)?

Pozdro i jak mówiłem już się nie wbijam w temat.



Edit.
Dobra jeszcze ostatnie słowa do Maćka, ale to już w inny temat.

Nie mam pojęcia kto założył ten klan, kto wyszedł w ogóle z pomysłem itp. Wiem jedno, że jak klan jakiś jest to zawsze musi być lider grupy, jakaś hierarchia musi być. Gdyby tak nie było to wszyscy by musieli mieć admina na forum albo nikt. Wszyscy by ustalali wary albo nikt.

A co do warów, scrimów czy chuj wie jak to się w cs nazywa (międzyklanówki) to według mnie na początku nie jest koniecznością zagranie, tym bardziej, że nie mamy zgrania i mało kto raczy przyjść na mixa, aczkolwiek zgadzam się - przydałoby się.

Ostatnio edytowany przez beTon (2010-11-27 18:29:09)


"Mówią o mnie w mieście,
Co z niego za typ,
A będą mówić więcej,
Choć nie wiedzą nic."

Offline

 

#39 2010-11-27 18:27:37

 Gazowany ~

Klanowicz

7805332
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 47
Nick w CS: [Usp] Gazowany
S/NS: Steam

Re: [UsP] Bilon

klp# napisał:

macius dobrze wiesz ze nie bylo tak na tej mapce co masz ssa juz sie pytales raz sprawdz interp to ci strzelilem trzykropek bo myslalem ze sobie zartujesz. na office powiedziales "sprawdz interp" odpowiedzialem ze daj spokoj a ty 5 sekund pozniej "sprawdz, mowie ci tak dla ciekawosci" no to sprawdzam mam 0.01 i powiedzialem pare przykrych slow, przepraszam jezeli "lama" cie dotknela. nawet nie wiem dlaczego sie tlumacze... aha i jeszcze z wielkim fochem wyfrunales z serwa zaraz po moich slowach ze az slyszalem jak drzwi sie za toba trzasnely
co do koxa, tak to prawda moze i nie traktuje ci powaznie jak i zreszta malo kto... sam zgrywasz troszke lamuska i w ten sposob nieswiadomie sie do ciebie odnosze i w rl i w grze. kiedy czytam te twoje posty widze jak ty bardzo mnie nienawidzisz to mi sie glupio robi i mam ochote cie przeprosic aha i po kazdym moim tekscie zazwyczaj wystepowal usmieszek... raczej mowilem to ironicznie wiesz kazdemu moze sie fartnac
a co do betona hmm wbijasz sie w srodek dyskusji chyba nie do konca nawet nie wiesz o co chodzi i cisniesz po wszystkich jacy to oni dziecinni itd stawiasz sie w swietle "big daddiego" a moim skromniutkim zdaniem, tak nie jest.. chciałem wystosować do ciebie do siebie i do wszystkich prosbe : trochę pokory

a naszej "organizacji" nie mozna nazwac klanem, bo ktory klan w ciagu dwoch tygodni istnienia nie rozegral ani jednego porzadnego cw czy spara? a trzy mixy to troche za mało jednak. Nie widze sensu dalej tego ciagnac zwlaszcza, ze zalozyciel kilka razy konczyl i zaczynal gre a teraz jeszcze bez slowa wyjasnienia na steamie dodal sobie [ReV] zamiast [UsP].

mixa z wami chetnie zagram, ale od "klanu" odchodze, powodzenia (pisanie tego wyrazu to juz chyba zwyczaj )

pozdrawiam

Dlatego zapytałem jeszcze raz, było odpowiedzieć za pierwszym razem.

Offline

 

Strona od podstaw wykonana przez HitmanSona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.privservermetin2.pun.pl www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl www.justpro.pun.pl www.eurora.pun.pl